בעלי תפקידים

בית לילך

ג׳סיקה שני

מזכירות

משרד: 04-6946713

פקס: 04-6959956

מספר טלפון: 052-6139704

יוני אופנהיים

מנכ״ל הקיבוץ

מספר טלפון: 052-6954162

גל סער

מנהל קהילה

מספר טלפון: 052-3770666

סימונה עמיר

משאבי אנוש

מספר טלפון: 050-7214426

ימים א׳-ד׳ בין השעות 10:00-15:00

דואר אלקטרוני: simona@malkiya.biz

הנהלת חשבונות

אופיר דינלטון - רו״ח

חשב הקיבוץ ומנהל המחלקה

מספר טלפון054-6868840

שני בוצר

חשבת שכר וכ״א

משרד: 04-6946717

מספר טלפון: 052-4845770

חוה גרצר

מנהלת חשבונות ראשית

משרד: 04-6946872

מספר טלפון: 052-5012950

אנה שוסטר

מנהלת חשבונות

משרד: 04-6946719

מספר טלפון: 052-8749386

יוליה יאנכיס

מנהלת חשבונות

משרד: 04-6945469

מספר טלפון: 054-4980195

פקס מחלקתי

04-6950679

בעלי תפקידים

שי גולני

מנהל המטע

מספר טלפון: 052-5347935

בועז פרי

מנהל הפרדס

מספר טלפון: 052-2816293

דורון מאיר

מנהל הלול

מספר טלפון: 058-6130840

יריב רוזנברג

מנהל תשתיות

מספר טלפון: 050-6014328

ג׳ני סמוחה

השכרת דירות ואחזקת מבנים

מספר טלפון: 052-5347998

דואר אלקטרוני: toshabim@malkiya.co.il

בשמת בן-ארצי

כלבו

משרד: 04-6946893

מספר טלפון: 052-8200506

סיוון שושני

צמיחה דמוגרפית – תחום הקליטה והשיווק

מספר טלפון: 050-4546045

דואר אלקטרוני: klitamalkiya@gmail.com

אבי בן-אפריים

חצרן

מספר טלפון: 052-5347793

ועד הנהלה

איתי קרויז

ארז שושני

דורון מאיר

ורד רוגל

חגי קרבל

חומי פז

יריב רוזנברג

ליובה דיין

שי גולני

הנהלת אגודה

חומי פז

בשמת בן-ארצי

שרון ליפשיץ

עמית כהן

גיל חרן

צפריר קינן

יניב ערן-שמיר

קרן מילואים

איציק כהן

יורם מועלם

זכי ליפשיץ

סיוון שושני

תומר בן-ארצי

ועדת פנסיה

ירון שדות – יו״ר

דיאנה רחמים

אורי גרינברג – משקיף

ועדת ביקורת

אורי גרינברג – יו״ר

שחר רביב

אהוד אביתר

עשי פרל

ערבות הדדית

ענבר גולני

בשמת בן-ארצי

 

רווחה

ג׳סיקה שני – יו״ר

אפרת כהן

גרשון שחף

גרציאלה קרבל

ורד רוגל

 

צוות קלפי

ענת המק שוהם – יו״ר

דליה אייזנבורג

איציק כהן

יונתן ורטיקובסקי

 

ועדת קבלה

הילה רגב  יו״ר קבלה לאגודה

גרציאלה קרבל – יו״ר קבלה לאגש״ח

דרור שפיר

יואב קלינבויים

יעקב מזון

אנדראה ספיר

יהודה פרידמן

יונתן ורטיקובסקי

ארז שושני

בועז פרי

איציק כהן

 

ועדת חינוך

דנה ערן שמיר – יו״ר

סיוון שושני

קרן רביב

שרה גולד

רות סמוחה

נטלי אביתר

 
 

ועדת תכנון

יריב רוזנברג – יו״ר

יוני אופנהיים – מנכ״ל

גל סער – מנהל קהילה

יניב ערן – שמיר

עידן ברנע

דיאנה רחמים

שרה גולד

לירז מועלם

דורון מאיר

 
 
התחבר אל האתר
דילוג לתוכן